.
 

ГОЛОВНААФІШАІСТОРІЯВИСТАВИТРУПАФЕСТИВАЛІ   БІБЛІОТЕКА КОНТАКТИ

 

Фестивалі

  

 

ГРУДНЕВІ ТЕАТРАЛЬНІ ВЕЧОРИ

Наш фестиваль самий «старий» у Чернігові. Вперше він був організований і проведений у 1988 році (якщо порахувати, не дуже напружуючи власні математичні здібності, то в цьому році буде 24 раз). За фестивальні грудні на сцені нашого театру виступило більш, ніж 50 театральних труп/груп/одиночек. Зараз вдих та перерахування найбільш відомих виконавців з Києва, Москви, Санкт-Петербурга, Львова, Таллінна: народні артисти СРСР Ада Роговцева та Микола Рушковський, Сергій Дрейден та Марина Поліцеймако, актори московської Таганки та МХАТу ім.Чехова, Національних І.Франка, Л.Українки та М.Заньковецької, тобто всіх Національних театрів України, київської творчої майстерні «Сузір'я», солісти Львівського академічного театру опери і балету (на наших маленьких дощаних підмостках «Вмираючий лебідь» Сен-Санса на пуантах!). Чернігівські глядачі раніш за московських відкрили для себе розумного й тонкого Олександра Ликова в моновиставі «Я…Она…Не я и Я» Клима. На наших очах народжувалась творча співдружність майстерні київського актора і режисера Ігоря Славинського. «В барабанном переулке» за Б.Окуджавою та цикл вистав кабаре «Хромая судьба» стали значущими для фестивалю. Дипломні вистави Київського театрального інституту теж бувають гостями нашого фестивалю. Так що, "не лыком шиты", чи не так?

Тепер про деякі особливості ГТВ

Наш фестиваль цілком домашній/сімейний.

Чому?

По-перше, у нас маленька, 30 кв. м. сцена (до того ж без завіси), зал лише на 107 місць, через це великі колективи ми запросити не можемо по визначенню; (світлове та звукове обладнання у нас досить пристойне)

По-друге, до кожного учасника фестивалю у нас персональна увага (але, боронь боже, не нав'язлива), це ніби Ви приїхали у гості до добрих знайомих. У нас і обіди/сніданки/вечері домашні, і екскурсії стародавнім Черніговом проводять кращі екскурсоводи (свідчення цьому регулярне запізнення до обіду щасливих екскурсантів); і до потягу Вас проводять, забезпечивши в дорогу бутербродами;

По-третє, у нас найкраща публіка на всій території колишнього СРСР та, вже майже колишнього, СНД. Свідчень цьому море розливане. Приїжджайте - побачите.

Якщо ми Вас захопили/звабили/зачепили
Якщо у Вас є вистава/проект/ на декілька осіб та немає великих декорацій 

ЛАСКАВО ПРОСИМО

Умови участі звичайні:

Ви нам пишіть і, якщо все у нас з Вами виходить, то ми Вас запрошуємо
Перебування, харчування, екскурсії і таке інше за кошт фестивалю. Вам залишається тільки придбати квитки в обидва кінці.

І останнє

Фестиваль не комерційний, а скоріше творчий. Призи від імені глядацького журі.

Формат фестивалю: чотири-п'ять днів. І все це починається зазвичай 1 грудня.

Поспішайте готуватися у гості – часу лишилося небагато. Програму фестивалю ми верстаємо до початку жовтня

Уф…. Тепер, здається, все.

ЧЕКАЄМО
 
Фотоархів фестивалю

ГОЛОВНААФІШАІСТОРІЯВИСТАВИТРУПАФЕСТИВАЛІ   БІБЛІОТЕКА КОНТАКТИ

© 2010 MT, Inc. All Rights Reserved, Design ChumStudio