Події
 
 
ТРЕТЯ ЧЕХОВСЬКА ВЕСНА
 
                                       
 
                                                                             МИ ЗМУСИЛИ ЇЇ БУТИ
 
       У цьому році слово «весна» звучить практично безнадійно. Щось якось все не складається. Ось і наша Чеховська весна супроводжувалася нескінченними труднощами, але ми їх, здається, подолали з честю. Ми змусили весну бути, і вона відбулася та подарувала глядачам нові враження від уже знайомих вистав.
 ВИШНЁВЫЙ САД     В перший вечір грали «Чайку». У головній ролі Костянтина Гавриловича Треплєва дебютував наш львівсько-київсько-чернігівський актор Андрій Душний (Гордон «Небезпечний поворот», Аполлон Мурзавецький «Вовки та вівці»). Роль його дядька Петра Миколайовича Соріна читав з аркуша, але досить органічно існував у виставі, Геннадій Касьянов .
      Наступного вечора художній керівник театру таким же чином читав-виконував роль старого лакея Фірса, бо другого вечора давали «Вишневий сад». Одна з перших чеховських вистав на сцені молодіжного, прем'єра якої відбулася в 1997 році, стала прем'єрною для студійця Миколи Бічука. Вїн дебютував в ролі Яші, лакея Раневської. В ролі ж Бориса Борисовича Симеонова-Пищика наші постійні глядачі звикли бачити Олексія Биша. Але цього разу і небезґрунтовно їх серця підкорив Роман Покровський.
      Третього вечора був «Іванов». І знову нові обличчя у виставі. Роль доктора Львова виконав артист Микола Пономаренко, роль Дудкіна - студієць Микола Бічук. І прем'єра у хлопців пройшла досить вдало. На роль же Боркіна на один вечір прибув запрошений з Києва колишній актор нашого театру, до речі, перший виконавець Боркіна - Віктор Радомський, який з першого ж виходу на сцену підкорив глядача.
       І завершили Чеховську весну знову «Чайкою». З причин, не залежних від театру, зіграти оголошений раніше спектакль «Дядя Ваня» виявилося неможливим. Але як би там не було, чотири вечори в Молодіжному театрі був Чехов з його персонажами і прекрасними текстами. А для акторів і для глядачів третя чеховська весна виявилася весною прем'єр.
                                                                                                                                                                                Алла ПУШКИНА
   ЧАЙКА ЧАЙКА ЧАЙКА
   ЧАЙКА ВИШНЁВЫЙ САД ВИШНЁВЫЙ САД
   ВИШНЁВЫЙ САД ВИШНЁВЫЙ САД ВИШНЁВЫЙ САД
    ИВАНОВ ИВАНОВ
   ИВАНОВ ИВАНОВ ИВАНОВ
   ИВАНОВ ИВАНОВ ИВАНОВ