" ЧАРІВНИЙ ЛІХТАР" ТЕАТРУ

27 березня , щороку, вся театральна спільнота відзначатиме Міжнародний День Театру. Молодіжка завжди готував до цього свята прем’єру. Цього року ми також не відступили від давньої традиції.

«Чарівний ліхтар» - таку назву має чергова прем’єра, що відбудеться вже 26-го березня. Що це таке, давайте розбиратися.

Літературну композицію за творами Станіславського, Бергмана, Товстоногова написав Роман Покровський, він і втілює цю постановку. У проєкті зайняті всі актори театру. То про що є вона? Звісно про Театр. Тут розглядаються різні театральні жанри, різні театральні школи, різна театральна філософія.

У виставі постає Театр різним, яким він, за великим рахунком і є. Акторські, режисерські долі, театральні і не дуже театральні зв’язки. Сприйняття, або не сприйняття себе на сцені. Акторські монологи, які, не завжди акторські, а просто людяні, про себе.

А хто такий взагалі Актор, що впродовж життя грає чи то своє, чи то чуже життя?! Моменти перевтілювання іноді складно усвідомити.

Вистава «Чарівний ліхтар» більш, як говорить Роман Покровський, своєрідний семінар на тему Театру.

Зараз, коли Молодіжний театр шукає нові форми спілкування з глядачем, ця вистава вкрай доречна, особливо до Дня Театру. Бо майже кожному глядачу дуже цікаво, що там, за лаштунками сцени. В цій виставі таємнича завіса піднімається. А за нею виявляється важка праця тих, хто створює захопливий вечір тим, хто придбав квиток. А вже потім, якщо пощастить, оплески та квіти. Тому наш «Чарівний ліхтар» повинний осяяти останні дні березня. Приходьте до Молодіжного театру, бо ми завжди готові вас дивувати.

Прем'єра вистави " Чарівний ліхтар" ( постановка Романа Покровського) відбудеться 26 березня 2021 року на сцені Чернігівського обласного молодіжного театру. Початок о 18-30 годин.