ТЕАТР З СЕРЕДЕНИ

Що таке театр і хто його створює. У більшості глядачів виникає враження, що театр – це актори. Так, дійсно, актори це лицьовий бік медалі. Вони дійсно працюють над душевним втіленням образів, над психологію своїх персонажів, над характерами. Але, якщо не буде людей, як їм в цьому допомогли…

Хочу до Дня Театру згадати гримерів, художників, бутафорів, швачок, майстрів з виготовлення декорацій, освітлювачів, звукорежисерів, костюмерів, реквізиторів, адміністраторів, касирів, буфетників, бухгалтерів та прибиральниць. Для них День Театру, якщо вони тут працюють, також свято.

В нашому театрі не багато працівників, - бо й сам театр невеличкий. Але всі і кожний вартий, щоб про нього говорили. Олена Биш – художник, талановитий сценограф. Вона влаштовувала не лише персональні виставки в фойє театре, а була художницею-постановником чи найбільше двадцяти вистав театру.

Олена Семеніщєва – бутафор, якої немає рівних, - з лайна зробить цукерку: вирізає, випилює, клеїть, ремонтує, підшиває, створює.

Світлана Лисиця – якщо навіть не вистачає тканини, вона обов’язково вигадає креативний варіант. Будь який проєкт художника-постановника для неї не проблема. Всіх акторів, хлопчиків-дівчаток знає не за вагою, а за об’ємами всіх показників, що потрібно для того, щоб в новому костюмі нікому нічого не давило, але при тім, щоб вони виглядали стрункими та підтягнутими.

Руслана Єрмакова починала ще акторкою у Театрі Ляльок і вже ген-ген скільки часу працює в Молодіжці костюмерницею. До нею можна прийти та, наприклад, спитати: «А пам’ятаєш, у 97-му році у нас була вистава, скажімо, «Трамвай «Бажання»? – мене зараз цікавить костюм Квіткарки. Руслана довго обурюється, довго свариться, але ж, в решті решт знаходить.

Про грим окремо. Наш театральний гример Марина Демченко. Окрім того, що вона робить зачіски актрисам та акторам на вистави, вона й ще нас всіх стриже, підтримуючи імідж кожного.

І звісно про Борисовича, як всі ми його звемо. Олександр Борисович Погуляйло створив купу декорацій до вистав. Він справжній майстер. Якби не його чарівні руки та винахідливість, не було б нічого.

Актори, які звісно щось періодично ламають за всяк час запитують : «Де Борисович?»

Світловик Діма краще за будь-якого режисера знає, як поставити світло. Звукорежисер Ігор завжди допоможе змонтувати фонограму.

Театр, який досягає успіху, - це перш за всього команда, яка прямує до спільної мети.