ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВІД МОЛОДІЖНОГО ТЕАТРУ

В Молодіжному з величезним успіхом відбулася прем’єра – вистави з присмаком океану «Остання гавань» за п’єсою Теннессі Уільямса «Попередження малим кораблям». Постановку здійснив Євгеній Сидоренко.


Дія відбувається в барі Монка (актор Валентин Макар) на березі Тихого океану. Сюди приходять ті, для кого цей бар остання гавань. Вирують страсті між двома жінками Леоною та Вайлет А ці жінки за великим рахунком нікому не потрібні (акторки Мирослава Витриховська та Руслана Остапко). Леона живе в своєму трейлері з Біллом (Руслан Бугай), якому вона набридла за півроку, Вайлет - у кімнаті біля атракціонів та боулінгу й пірсу. Вони справжні подруги, тому і сваряться по-справжньому. А ще тут завжди «зависає» Док (Роман Покровський), п’є безкінечно свій віскі, а потім йде приймати пологи, його вже давно позбавили лікарської практики, бо останнім часом всі випадки його п’яного втручання призводять до трагедії. У кожного своя правда та своє життя, однозначно нещасливе, інакше б вони не проводили вечори в цьому барі. Всі дійові особи лише маленькі кораблі, яким весь час дають попередження. Також у виставі задіяні Борис Седякін (Квентін), Микола Пономаренко та заслужений артист України Олексій Биш (на одній ролі Стіва), на ролі Боббі починаючий і талановитий молодий актор Ярослав Мальцев. У них з Квентіном свої стосунки, і теж нещасливі.


Виcтава про душевний біль, а взагалі дуже душевна вистава, яку варто дивитися. Але театр на цьому не зупиняється, робота триває щодня і вже 26-го лютого за своїм власним календарем Молодіжка оголосить весну. «Бризки шампанського», так називається нова концертна програма для жінок і не тільки, адже наближається жіноче свято. Давайте зустрічати його разом.


Заходьте на нашу сторінку, де завжди свіжі новини від найкращого театру України.