НАЧАЛЬНИЦЯ ВАХТИ

До Міжнародного дня Театру розказуємо не лише про акторів. Бо Театр справа колективна. І кожна людина, що займає в Молодіжному певну посаду дуже важлива. Навіть кожна чергова, що слідкує за порядком у театрі впродовж дня, а потім залишається на ніч на самоті в цих старих стінах. Мова піде про чергову, яка відзначатиме 31-го березня свій ювілей, - Валентину Дмитрівну Ширай. До того як Валентина Дмитрівна стала черговою, - вона була у театрі спочатку бухгалтером, а потім і головним бухгалтером театру, але завжди мріяла, що коли вийде на пенсію, стане вахтером. І ось вже п’ять років вона займає місце за столиком при вході до театру, видає ключи та зустрічає всіх, хто приходить до театру. Звісно намагається командувати та просто побалакати з колегами. Обговорити своє велике господарство у Шестовиці, де в неї і півні, і кури. Раз на три дні на чергування вона їде із свого селища з великою червоною сумкою на колесах, сметана, молоко, яйця… Не зрозуміло, що вона там возить. Напевно провіант для своєї великої родини, що живе у місті. Тут дві дочки Таня та Катя, онук та три онучки. Бо Катя, молодша дочка, спочатку народила талановиту Машу, а потім подарувала одразу двох дівчаток Дашу і Сашу. Онучки полюбляють приходити до бабусі, коли вона чергує, бо, дійсно скучає.

А ще Дмитровна (саме так її зве пів театру) дуже любить читати. І так захоплюється читанням, що іноді нічого навкруги не помічає. А ще розмовляти по телефону, наприклад про те, що в неї пацюк задушив курку та як йдуть справи з врожаєм «гурків». Взагалі у Валентини Дмитрівни своєрідний діалект. Іноді видає такі лексичні шедеври, що навіть смішно стає. Колись у період її бухгалтерства її виправляли: треба говорити не докУменти, а докумЕнти. На що Дмитровна відповідала: «Це може у вас докумЕнти, а у мене докУменти».

Колектив Молодіжного театру щиро вітає Валентину Дмітрівну Ширай з наступаючим ювілеєм та Днем театру. Зичимо здовов’я та щастя не лише їй, а й всій її великій родині.