ВЕСНА В МОЛОДІЖНОМУ


Молодіжний театр розпочав весну ще 26-го лютого розважальною програмою «Бризки шампанського», присвяченої Жінці та Весні. До 7-го березня всі квитки розкуплені. І це не дивує, бо на сцені справжній феєрверк музики, танців, гумору. Найкращі акторські номери зіткали цю програму у постановці Інни Атрощенко. За великим рахунком «Бризки шампанського» висококласний акторський капусник. Кожний номер, мов шалена бульбашка шампанського, - смачна та грайлива, що піднімає настрій. Кожний номер, мов перлинка в чарівному намисті, яку нанизано на блакитну нитку гумористичних віршів, що читає Юлія Матросова. У програмі зайняті майже всі актори театру: заслужені артисти України Любов Веселова, Олексій Биш, актори Руслана Остапко, Інна Атрощенко, Євгеній Сидоренко, Руслан Бугай, Валентин Макар, Мирослава Витриховська, Катерина Широкорад, Олександр Коваленко, Валерія Чокурашвілі. У глядачів буде змога познайомитися і з новими виконавцями – Костянтином Слободенюком та Ярославом Мальцевим, який дебютував у виставі «Остання гавань».

Паралельно театр готує дві прем’єри: «Чарівний ліхтар» ("Laterna Magica"), - вистава до Міжнародного дня театру, сценічна композиція й постановка Романа Покровського, та «Любовний вертеп, або Український Декамерон» Кліма в постановці Андрія Душного до дня народження Молодіжного театру.

Ми працюємо для вас, тому не зволікайте й бронюйте квитки. А в день народження нашої акторки Руслани Остапко граємо «Три товариші». То ж бо, купуйте квитки та квіти, - і йдіть до нас.

Завжди свіжі новини від кращого театру України.