Не дивлячись на карантин, актори продовжують працювати. Пропонуємо вашій увазі онлайн читання п'єси Павла Ар'є "На початку і наприкінці часів".

Відео привітання

Дякуємо Українському культурному фонду за програму інституційної підтримки та за віру в наш театр!

В Молодіжному з величезним успіхом відбулася прем’єра – вистави з присмаком океану «Остання гавань» за п’єсою Теннессі Уільямса «Попередження малим кораблям». Постановку здійснив Євгеній Сидоренко.

Молодіжний театр розпочав весну ще 26-го лютого розважальною програмою «Бризки шампанського», присвяченої Жінці та Весні. До 7-го березня всі квитки розкуплені.

11 березня чарівна акторка театру Руслана Остапко відзначила свій День Народження виставою "Три товариші" за Ремарком , де грає головну героїню.

27 березня , щороку, вся театральна спільнота відзначатиме Міжнародний День Театру. Молодіжка завжди готував до цього свята прем’єру. Цього року ми також не відступили від давньої традиції.

Сьогодні, 22 березня відзначає всій День Народження надзвичайна акторка Молодіжного театру Інна Атрощенко.

Що таке театр і хто його створює. У більшості глядачів виникає враження, що театр – це актори. Так, дійсно, актори це лицьовий бік медалі. Вони дійсно працюють над душевним втіленням образів, над психологію своїх персонажів, над характерами. Але, якщо не буде людей, як їм в цьому допомогли…

Вона приїхала чомусь до нашого Молодіжного театру з Любену, у Гадячі, не красиве слово, але ж там був заклад культури, який і закінчила Руслана Остапко з села Остапівка Полтавської області. Прийшла у кабінет до Касьянова з сестрою. Касьянов показав, як класний актор все, що це диво творило вона творила. В цій дівчинці майже двадцять років потому щось було. Він це відчував.

Театр, - це не лише актори. Завідувачка трупою, тобто керівниця над всіма цими акторами, які, - то знімаються у кіно, то хворіють, у нас Валентина Гнатівна Ілюхіна. Її кличуть іноді просто «бабуся». Вона працює в Молодіжному багато-багато років. Складає й пише розклад вистав та репетицій, командує, як найстаріша учасниця нашого театрального процесу. А як інакше, бо нашій «бабусі» нарешті виповниться 85. Ми всі будемо запалювати, - сказала вона.

Андрій Душний дуже «душевна» людина та чудовий актор львівсько-київско-чернігівський. Глядачі Молодіжного театру пам’ятають його за ролями Костянтина Треплєва у чехівській «Чайці», Гарольда у виставі «Гарольд і Мод», Мурзавецького з «Вовків та вівців», Петра Першого у «Мазепі». До речі автор «Мазепи» - Клім. Він для театру став вже рідним драматургом, мов Чехов та Булгаков для МХАТу.

Кожний актор починає життя та роль з чистого аркуша. Олександр Коваленко прийшов до Молодіжного театру півтора роки тому. Але за цей невеличкий час зумів здійснити цілу низку постановок. Почалося все з «17-го кварталу», - новорічна історія про чернігівців. Далі- долі. Ні яка концертна програма не обходилася без танців Сашка особисто, або в його постановці. Він завжди щось вигадував з акторами, які до цього не мали навиків танцювального мистецтва. Йому вдалося їх вишукувати, та довести, що танець, - це взагалі міжнародне мистецтво спілкування. У кожному русі закладена фраза. Кохаю, чи не кохаю. Хочу, чи не хочу. Він як актор також працював в проєктах та виставах театру, - «За двома зайцями», «4 D», «Театральна пригода», і це окрім концертних програм, де він не лише танцює, а й навіть співає.

Невздовж Міжнародний День Театру. Вважається, що лише актори причетні до цього свята. Це зовсім не так. Хочеться розказати про людину, яка півжиття присвятила служінню Театру. Костюмерів звісно, ніхто не бачить на сцені і зовсім не помічають, хоча від них залежить зовнішній вигляд актора. Відпрасувати, підготувати костюм, вчасно повісити в належному місці. Руслана Єрмакова працює в Молодіжному театрі з тих часів, коли навіть і Театру Молодіжного не було. Був ляльковий, і вона починала в ньому акторкою. Напевно, грала зайчиків та лисичок. А потім пішла в Молодіжку, і залишилася тут назавжди.

До Міжнародного дня Театру розказуємо не лише про акторів. Бо Театр справа колективна. І кожна людина, що займає в Молодіжному певну посаду дуже важлива. Навіть кожна чергова, що слідкує за порядком у театрі впродовж дня, а потім залишається на ніч на самоті в цих старих стінах. Мова піде про чергову, яка відзначатиме 31-го березня свій ювілей, - Валентину Дмитрівну Ширай.

Є люди, імена яких не пишуть у театральних програмках, але вони є найважливішою ланкою у довгому ланцюгу створення вистави. Про режисера знають всі, а про помічника режисера ніхто, окрім співробітників театру. А нажаль. У відомої французької письменниці Франсуази Саган у творі «Заноза» є фраза: «Помічник режисера - це людина, котра повинна допомагати, але вона зазвичай всім заважає».